background

2021 Halı Yıkama Fiyatları

2021 Halı Yıkama Fiyatları
2021 Halı Yıkama Fiyatları: Halının kullanım yoğunluğu çok olan bölgeler ile diğer bölgeleri arasında farklılıklar olmaması için belirli aralıklarla halının yönü değiştirilmelidir. Halı yıkamada konfor ve kaliteyi bir arada sunan firmaları bulmak için en doğru yerdesiniz. Müşterilerimizden alınan halılar halı yıkama merkezimize getirildiğinde diğer müşterilerin halılarıyla karışmasın diye özel kodlar yapıştırılır. yerinde temizleme hizmetlerinden biri de evde yatak yıkama olan firmamız tamamen sizin belirleyeceğiniz en uygun zaman dilimlerinde sizlere evde yatak yıkama işlemini yapmaktadır. Kullandığımız koltuk yıkama şampuanları anti-bakteriyeldir ve %100 doğaldır. En son buharlı silme işlemi ile koltuk temizleme işleminiz tamamlanmış olur. Yıkama sektörüne giren firmamız Halı Yıkama alanında en iyi firma olma hedefindedir. Halı yıkama olarak piyasada bulunan en iyi yıkama ve sıkma makinelerini kullanma gayretindeyiz. Halılarınızda mükemmel temizliğin sağlanabilmesi çoğu zaman bireysel imkanlarla mümkün olmamaktadır. Halıların güneş ışığına maruz kalmamaları için zaman zaman yönü değiştirilmelidir. Profesyonel hizmet veren halı yıkama fabrikamız, uygun makine ve temizlik malzemelerini kullanarak her çeşit halıda etkin temizlik sağlamaktadır. Hatay halı yıkama olarak hijyenden taviz vermeyen firmamız, battaniye yıkama hizmeti vermektedir. Bu ücretler bazı firmalarda her türden halı için aynı olurken pek çok firma halı türlerine göre farklı tarife uygulamaktadır.
Halılarınız tüm hijyen kurallarına uygun yıkanmaktadır. Gün içinde özellikle çocukların çok fazla temas ettiği halılarınızın temizliği şansa bırakılmamalıdır. İşini son derece titizlikle yapan, güler yüzlü, eğitimli, bilinçli ve tecrübeli servis elemanlarımız ile yıkama sektöründe öncü bir firmayız. Halılarınızı yıkarken deterjan seçiminde hassas davranılması hem bedensel alerjiler hem de çevre ve doğayı koruma anlamında oldukça önemlidir. Hızla büyüyen halı yıkama sektörü, halı yıkamada; su, enerji, insan gücünden tasarruf gibi olumlu artıları taşısa da halı yıkama işlemi, doğru ellerde doğru makinalarla yapılmadığında hem halı deforme olacak hem de, birçok olumsuzluk yaşanacaktır. Halı yıkama için kullanılan deterjanlar veya temizlik maddelerin ayrıca iyi birer yağ çözücü ve anti bakteriyel özelliğe sahip olmalıdır.
Halı Yıkama firmamız, 2010 yılında kurulmuş olup, kusursuz hizmet kalitesi ve sektörünün öncüsü misyonunu başarıyla taşımaktadır. Gelberi ile halı durulama işlemi son derece sağlıklı durulama sağlar. halı Yıkama olarak son sistem yöntemler ile halılarınızı temizleriz. Bütçenizi yormayan özel temizlik uygulamaları kolayca sizlerle bir araya geliyor. Güvenli ve uygun fiyatlı çevresi koltuk yıkama hizmetimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. İşini seven ve uzman elemanlarımızla halılarınız ilk günkü kadar temiz. yorgan yıkama firmamızda tüm yorgan, battaniye gibi eşyalarınız özenle güneş ışığına maruz kalmadan kurutulmaktadır. Halınız özel koşullar altında doğru tekniklerle defenzekte edilerek sizlere teslim edilir. Yatakları düzenli olarak her 3 ayda bir yıkanmalı ya da temizlenmelidir, bu sayede hem yataklar uzun ömürlü olacak hem de bu yatakları kullanan insanlarımız sağlıklı olacak. koltuk yıkama firmamızın fiyatları için ise fiyat listemiz yerine müşteri temsilcilerimizi aramanız en net ve doğru fiyatları verebilmemiz için önemlidir.
Halı yıkama artık çok kolay. Halılarınızı uygun fiyatlar ve kaliteyle buluşturan hizmetimizi size ısrarla tavsiye ediyoruz. halı yıkama firmaları bakım ve yıkama hizmetinde yüzde yüz başarı elde etmiştir. Kilim halı yıkama fiyatları sitemizin fiyat listesi bölümününden ulaşabileceğiniz bir bilgidir. Her türlü halı tipinde yüksek su sıcaklığı halıların ipliklerine zararı dokunur. Halı Yıkamanın maliyeti halının özelliğine göre farklılık göstermektedir. Yün halı ve el dokuma halıları doğal kök boyası ile boyanmış ipliklere sahip olduklarından renklerini kolay kaybedebilir. Yorgan temizliği de en az halı temizliği kadar önemlidir.
Firmaya götürülen halılar ölçülerek boyutları belirlenir ve işlem sonucunda ona göre bir ücret talep edilir. Günümüz de halı yıkamalar halı yıkama firmamız ile kolaylıkla olmaktadır. Firmamız tül perde yıkama hizmetinin yanı sıra zebra perde yıkama ve diğer perde yıkama hizmeti de sunmaktadır.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Sizlere Hatay ilinin birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz

Geniş Güvenli Hizmet

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder