background

İskenderun Merkez Overlok

İskenderun Merkez Overlok
İskenderun Merkez Overlok: Hali yikama Hatay taraflarında firmamız alanında uzman ve yıllardır bu sektörde hizmet veren ustalardan oluşmaktadır. Halı yıkama firmamızda rengi karışan halıların rengi düzeltilir. Firmamız; Müşteri memnuniyetinin ön planda tutarak, her zaman daha ileri gitmeyi hedeflemiştir. Servislerimiz tarafından halı yıkama merkezimize getirilen halılarınız, öncelikle cins ve özelliklerine göre ayrıştırılır, sonrasında temizliği sağlanır. Periyodik olarak koltuk, kanepe, takımlarınızı temizletmek gerekmektedir. Halılardaki bakteri ve kalıntılar evde yapılan işlemlerle ve profesyonel olmayan yıkama firmalarının uyguladığı yıkama işlemi ile temizlenmez. Artık Türkiye'nin her noktasında VIP halı yıkama hizmeti veren firmalar bulunur. Kurutma işlemi tamamlanan perdeler yakından incelemeye alınır.
perde yıkama firması olarak hizmet vermeye devam etmekteyiz. Halı yıkamalar Halıların yeniliğini kaybetmemesi için önemlidir. Kontrol işleminden sonra metrekare olarak ölçülen halının temizleme ücreti hesaplanır. %100 Müşteri Memnuniyeti Politikamız ile halı Yıkama da en önem verdiğimiz husustur. Evde yaptığımız temizlik yalnızca halının üst yüzeyinde ki kirleri temizler başka da bir yardımı olmaz. Hatay geneli çalışan halı yıkama firmamız sizlere halı yıkama konusunda profesyonel hizmet vermektedir.
Yorganlardaki bakteriler gözle görülemeyecek kadar küçük oldukları için anti bakteriyel ilaçlarla kesin çözümler uygulanmalıdır. Sizin bir seferlik değil daimi halı yıkamacınız olmak isteriz. Temizlik ekipmanlarımızda hiç bir şekilde alkollü madde bulunmamasının yanında, kullanılan tüm temizlik ürünlerimiz %100 bitkisel temizleyicilerdir. Nepal halılar dokusu itibariyle birçok halıdan daha narindir. Kullandığımız koltuk yıkama şampuanları anti-bakteriyeldir ve %100 doğaldır. Halılarınızı evde silmek hijyen bakımından herhangi bir yarar sağlamıyor. Koltuklar da kumaş özelliğine uygun Yıkama yapmaktayız. Hatay fabrikamızda yün halılarda renk karışımı önlenir. Sizin ve ailenizin sağlığı için halının doğru şekilde yıkanması ve kurutulması gereklidir.
Üzerinde uzun zaman geçirilen koltukların kullanım gereği kirlenme, tozlanma ve lekelenme illa ki olmaktadır. Zamanla kullanıma bağlı olarak her türlü halı kirlenir. Halı yıkama hizmeti hassasiyet gerektiren bir hizmettir. Hizmet felsefemiz %100 müşteri memnuniyeti üzerine kurulmuş olup bu yönde hizmet vermekteyiz. halı Yıkama fabrikamız da son teknoloji makineler ile el değmeden halılarınız yıkanır. Zebra perde ve stor perdeleri sökmek, takmak zahmetli ve uzmanlık isteyen bir iştir; bizi arayın, eğitimli personelimiz adresinize gelerek perdelerinizi söksün, kısa sürede tertemiz bir şekilde yıkayarak, getirip montajını yapsın. Doğru teknikler ile ve belirli zaman periyotları arasında halılarınızı yıkatmadığınız takdirde halılarınız evinizin göz bebeği parçalar olmak yerine hastalık yuvası haline gelebilir.

  TIKLA ARA +90 554 166 18 68   Whatsapp Mesaj
Diğer Makaleler
background
Sizlere Hatay ilinin birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz

Geniş Güvenli Hizmet

×
×
  5541661868   Whatsapp Mesaj

Kaydınızı bırakın, sizi arayalım

Kısa SMS olarak gönder